Redemption of Phobos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elfusen - TOP EU HUNTER

+2
Bjorg
Elfusen
6 posters

Goto down

Elfusen - TOP EU HUNTER Empty Elfusen - TOP EU HUNTER

Odoslať pre Elfusen St apríl 01, 2015 2:31 am

Nick: Elfusen

Classa: Hunter

Spec: (main/off) Survival/BM

Vek: 24

Item level 365ilvl

Odkaz na armory: armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Elfusen

Screen UI: tady jsem topnul exalted v pvp talentech (listopad)

[img][/img]

Vysvetlenie addons:

Atlas - Dobrý přehled dropu itemů z bossů a možnost jejich linkování do chatu
Auctionator - Pomocník v AH, umožňuje např. otevření aukce/báglu/charu dohromady
Bagnon - Zobrazení všech baťohů v jednom s možností koukat vzdáleně do banky
Bartender4 - Dovoluje uspořádat nebo smazat bary dle libosti. Já si dal spelly do základního baru, kde je vmísené Forte, na pravé straně mám buffy (aspekty a auru) a na levé gyros meny
BasicMinimap - rozhodl jsem se pro tenhle addon, protože mi dovoluje vybírat tracking (5% bonus damage) pouhým kliknutím kamkoliv do mapy, taky oddaluje/přibližuje scrollováním a zakrývá tlačítka jako slavná SexyMap, která akorát žere fps ;-)
BonusScanner - Scanuje GS hráčů a přidává je do databáze. Nemusím dávat inspect a vidím GS hned.
ButtonFacade - Nastavení vzhledu tlačítek v barech, dokáže pracovat i se SatrinaBuffFrames. Já ho použil především na černé rámečky.
Cromulent - Podává zone info (fishing, level expení, raidy, dungeony atd.)
DrDamage - Zabuduje na tlačítka číslo a vypočítává průměrný dmg jednotlivých spellů, jejich crity atd.
ExplorerCoords - Přidává na mapu špendlíky zobrazující místa nutné k objevení pro Explorera
Forte - Stylové zobrazení končících cooldownu spellů. Nemusím kontrolovat všechny tlačítka a jejich cd.
Grid - Začal jsem spolu s dalšími addony nedávno používat místo xPerl balíčku. Jedná se o alternativu HealBot nebo Vuhdo apod. Já ho mám pro přehled v raidu a na nástřely. Ukazuje taky vzdálenost od ostatních hráčů, např. range od healů nebo hráčem zvolené debuffy, např. kousnutí od queeny nebo hráče v agru.
IceHUD - Jedná se o heal a mana bary okolo postavy. Radši to mám dvakrát s Pitbull addonem. Ukazuje životy, manu a cast spell/time targetu a jeho debuffy ode mě. Pro mě je nejdůležitější můj cast bar
kgPanels - Přes tuhle utilitku je možné nahrát do pozadí obrázky (layouty). Využil jsem to na šablony pro Bartender4 nebo rohové "černokytky". Možná se smějete, že je to jen pro dekoraci k ničemu, ale já s tím rychle zareaguji na situace, kdy svítí rám obrazovky (proto jsem použil černou).. např. ohně u queny, low hp atp.
Mapster - Umožňuje koukat do mapy a být zároveň ve hře a pohybovat se nebo nahrání neobjevených částí mapy
Omen - Addon ukazující agro. Díky tomuto nepřebírám agro, vím kdy použít sm/feign popřípadě nastřelovat které tanky
Pitbull4 - Další část nahrazující balíčku xPerl. Použil jsem tento addon pro vytvoření pohyblivých ikon mě, peta, targetu a "target of target". Stejně jako IceHUD ukazuje manu a životy, ale v jiným provedení a je to vlastně už 3. addon díky kterýmu vím, kdo má agro.
Postal - Addon umožňující vybírání všechny pošty jedním kliknutím
Prat - Utilitka se spoustou možností k upravení chatlogu. Já si oddělal tlačítka, nastavil autohide General/CombatLog ad. aby nezavazeli (taky to vypadá líp Very Happy), můžu invovat hráče jen alt+kliknutím na jméno, otevírat odkazy, kopírovat text, ukládat historii o 5K řádcích (podívat se třeba kdo šikovný pullnul bosse), zkrátil jsem názvy k channelům a vidím všechny classy i na worldu
Quartz3 Ukazuje mi stejně jako buff frames trvání použitých spellů, procnutí itemů nebo DoT a po druhé Cast bary. Mám to umístěné tak že mi to spojuje obě strany IceHUD barů, takže sleduju jen pediférně a můžu se věnovat sledování dění v raidu a jiné věci.
Reccount - Utilitka, která dokáže hráčovi rychle zvednout nebo shodit ego.
SatrinaBuffFrames - Nastavuje vzhled buffů a debuffů, možnost jejich umístění na obrazovce, zvětšení/zmenšení, styl odpočítávání a vlastnosti šablony, do které se řadí. Já si například dal zvlášť buffy a debuffy - ty mám zvětšené a blíže ke středu obrazovky
TidyPlates - Nový rozměr v podobě frames targetů (je to cool). Čtvrtý addon, díky kterému vím, že přebírám agro.
TipTac - Nastavuje vzhled tooltipů, jejich informací, velikosti a umístění zobrazení na obrazovce.
Titan - Panel přehledu zvolených informací, snad netřeba představovat. Používám pro orientaci, autoopravy a otevírání Bagnonu.
GearScore, DBM, EPGPlootmaster, GroupCalendar, QuestHelper

EDIT: Už nepoužívám Grid, DBM a pár dalších addonů, ale gUI 2.0

História hrania wow:

Hraju teď něco přes 1 rok, začínal jsem s wowkem v polovině ICC sezóny.. jsem z progamingu vychovaný na hardcore playing, takže se na vše adaptuju rychle, není to žádnej troling.

Predchádzajúce guildy + dôvod odchodu:

Po půl roce jsem se dostal do Exalted a pak jsem založil vlastní guildu, protože už mě nestíhali. Udělal jsem z neexistující guildy za 3 měsíce top ali guildu. Přestalo mě v UndeRRateD bavit učit lidi hrát a tak to zkouším tady.

Aktivita in game (vyhovujúci raid time):

No prej chodíte v pátek, tak to jsem většinou s přítelkyní, ale np už ji píšu, že se mi změnil raid-time. Pokud mě budete potřebovat častěji, tak to s ní skončím.

Prečo ste si vybrali guildu Redemption?:

Mám tu kamarády.

Prečo si myslíte, že hľadáme práve vás?:

Myslím si, že jsem užitečný všude, kde jsem.

Popíšte svoj PvE skill:

Neumírám, říkám lidem co mají dělat a používat za spelly, topuju do toho DMG.

Napíšte svoj dosiahnutý Cata progress raidov:

Mám odprogresované všechno.

Alti + item level:

Assa rogue 357ilvl (z potkání jsem topnul na bossích všechny SFU i Exalted roguny)

Máte TS3, mikrofón, slúchatka?:

Mám TS i mikrofón, ale sluchátka ne.

Niečo o vás:

Jsem úplně normální borec, co hledá v životě tu pravou lásku na celý život. Občas mám svoje chutě a chtěl bych ojet celý svět.. holky i kluky, no ale zase psy ne. Poslouchám teky a mám rád piko, ale i jiný drogy. Ne, dělám si samozřejmě legraci, bral bych i psa..


Naposledy upravil Elfusen dňa Pi august 21, 2015 1:49 pm, celkom upravené 2 krát.

Elfusen

Počet príspevkov : 2
Join date : 01.04.2015

Návrat hore Goto down

Elfusen - TOP EU HUNTER Empty Re: Elfusen - TOP EU HUNTER

Odoslať pre Elsager St apríl 01, 2015 8:29 pm

Vážení spoluhráči z Redemption of Phobos, milý Elfusene,

jmenuji se Hannele a jsem jeden z členů guildy Exalted. Váhal jsem, zda mám přispět i svou trochou do mlýna. Rozhodl jsem se, že tak učiním po přečtení lží a klamů, kterých jsem se níže dočetl a rád bych tak vše uvedl na pravou míru.

Ani nevím, kde vlastně začít, nuže k přihlášce:
Hned na začátku Elfusen uvádí, že byl odchován na "hardcore playing". Je úsměvné číst podobnou větu. Elfusene, sám víš, jak vypadal tvůj styl hraní a aktivity na ICC contentu. Tehdy jsi také v guildě rozhlašoval, že s WoW končíš a už se nevrátíš. Přestalo se s tebou tehdy počítat. Na Cataclysmu jsi se nějakým způsobem vrátil, doexpil a pak jsi se rozčiloval, proč už za tebe byla (tehdy kvalitnější) náhrada - Asaessi.
Ve stejné době jsme měli zájem o rozvoj guildovního fóra na webu. Byl jsi jeden z těch aktivních, kteří se toho chopil a svou cestou facelift tvořil. Po nějakém čase sledování tvé práce jsme tě požádali o rozhovor na mumble a obrátili se tak na tebe s prosbou o několik úprav ke spokojenosti nás všech. Už tehdy jsi začal být poněkud podrážděný a po večerech nadopovaný nějakými stimulanty vyhrožoval, že se na to můžeš vykašlat a guildu klidně opustíš. Slovník, ke kterému jsi se tehdy přiklonil byl daleko peprnější.
To se také později stalo. Jelikož jsi nebyl přístupný argumentům a nebyl jsi schopný snášet kritiku vůči tvé práci (webu), rozhodl jsi se guildu skutečně opustit. Stalo se tak po sprše urážek a nadávek směrovaných na vedení guildy a její hráče. Po vystřízlivění jsi druhý den napsal rozlučkový topic, který mohu na vyžádání přeposlat na důkaz toho, že má slova nejsou pouze vymyšlená.
Rád bych také zdůraznil důvod, proč jsi odešel! Odešel jsi POUZE proto, že jsi se neshodl s některými členy guildy, včetně mně, na vzhledu webu. Sám jsi v srdcervoucím příspěvku napsal, jak na tebe byli ostatní oškliví, jaký jsi byl chudák a jak se k tobě guilda ošklivě zachovala.
Tehdy jsem ti také řekl, že jsi na mě od začátku svým vystupováním, svým chováním a špatnou prognostikou působil dost nestabilně. Má slova se nepotvrdily jednou, dvakrát, ale nyní jsem svědkem třetího kroku tvé nestabilní povahy. Věřím, že jelikož jsi tak činil v historii opakovaně, bude se tak dít zas a znovu. Po tvém odchodu jsi se choval jako destruktivní článek a udělal jsi vše pro to, aby některý z našich neaktivních členů přešel do tebou vytvořené nové guildy. Sám vidíš, že guilda nesměřovala dle tvých slov špatným krokem. Důkazem je to, že Exalted existuje nepřetržitě řadu let a dalších několik let existovat bude.

Nechci tě v přihlášce špinit, ani kritizovat za kvalitu. Mým cílem je pouze uvést věci na pravou míru a snažit se vytvořit trochu objektivnější pohled na hráče, který si právě napsal přihlášku.

V tuto chvíli jsi offline, ale na tvou otázku: "[19:49:25] [W From] [Elfusen]: chcete huntera?" musím odpovědět jediné - ne. Snažím se být fér a druhé šance dávám jen výjimečně. Ty si však druhou šanci po všech těch událostech nezasloužíš. A to pak ne, když jsi opustil i svou vysněnou top eu guildu Underrated. Pro tebe jsou už dveře do Exalted zavřeny.

Díky za trochu prostoru k vyjádření a omlouvám se za nabourání průběhu přihlášky.

Zdraví

Hannele

Elsager
Anonymný


Návrat hore Goto down

Elfusen - TOP EU HUNTER Empty Re: Elfusen - TOP EU HUNTER

Odoslať pre Bjorg St apríl 01, 2015 9:24 pm

Nazdar chlapi, nejdem tu riesit Vase osobne spory, to je vasa vec Smile
Budem strucny, hunti su momentalne premnozeni. Ked nemozem ja, alebo Effancy, stale tu mame dalsich huntov v zasobe Smile Cize u mna NIE, pretoze nas je fakt dost a neviem o tom, ze by sa dakto z nas chcel vzdat svojho fleku v raide Mad

Bjorg

Počet príspevkov : 12
Join date : 01.02.2015

Návrat hore Goto down

Elfusen - TOP EU HUNTER Empty Re: Elfusen - TOP EU HUNTER

Odoslať pre Ignorance Št apríl 02, 2015 12:38 am

stale tu mame dalsich huntov v zasobe ...aj tak sme v piatok boli BWD bez huntera

Ignorance

Počet príspevkov : 2
Join date : 09.03.2015

Návrat hore Goto down

Elfusen - TOP EU HUNTER Empty Re: Elfusen - TOP EU HUNTER

Odoslať pre Sneaky screen capture Št apríl 02, 2015 1:47 am

snag.gy/EfSUP.jpg

Sneaky screen capture
Anonymný


Návrat hore Goto down

Elfusen - TOP EU HUNTER Empty Re: Elfusen - TOP EU HUNTER

Odoslať pre Elfusen Št apríl 02, 2015 2:43 am

Vypněte někdy wowko a koukněte do kalendáře Very Happy obzvlášť Hannele mě rozesmál, snad se nesměju sám, díky Very Happy Apríl Razz

Elfusen

Počet príspevkov : 2
Join date : 01.04.2015

Návrat hore Goto down

Elfusen - TOP EU HUNTER Empty Re: Elfusen - TOP EU HUNTER

Odoslať pre Milovník Elfusena Št apríl 02, 2015 2:50 am

Jistě, všichni ti to baštíme. Hlavně když se plno lidí přesunulo do Aurory a jiných guild. Každopádně dívím se, že by ti to za tu repku stálo ty srdcaři jeden

Milovník Elfusena
Anonymný


Návrat hore Goto down

Elfusen - TOP EU HUNTER Empty Re: Elfusen - TOP EU HUNTER

Odoslať pre Lopik Št apríl 02, 2015 6:26 am

Vzhledem k tomu jak je přihláška napsána by to mělo dojít skoro každýmu.
Je to troling jak svin a to Elfusena neznám Very Happy

Lopik
Anonymný


Návrat hore Goto down

Elfusen - TOP EU HUNTER Empty Re: Elfusen - TOP EU HUNTER

Odoslať pre cknh Št apríl 02, 2015 10:02 am

Zdravicko ,
suprove ses v prihlasce rozepsal ( az moc ) , ale stejne mam pocit , ze jde jen o trolling a zjisteni informaci, co se tyka nasi Guildy. A tim ze by ses k nam dostal , by ses teoreticky dostal ke vsem informacim.

Kazdopadne co se tyka hunteru v Guilde , mame 3-4 aktivni a vsechny do HC nenacpem , takze pochybuju ze by si naslo misto pro dalsiho. Tim padem to nema cenu dal rozebirat. Za mne NE , ale dal bych pokec jeste na TS .


BTW : Hannele dekuju za tvoje informace Smile Beru v potaz.

CKNH AKA TOP ! Very Happy

cknh

Počet príspevkov : 7
Join date : 31.01.2015

Návrat hore Goto down

Elfusen - TOP EU HUNTER Empty Re: Elfusen - TOP EU HUNTER

Odoslať pre merkat Št apríl 02, 2015 2:42 pm


merkat

Počet príspevkov : 1
Join date : 03.02.2015

Návrat hore Goto down

Elfusen - TOP EU HUNTER Empty Re: Elfusen - TOP EU HUNTER

Odoslať pre blackwell Št apríl 02, 2015 8:33 pm

--


Naposledy upravil blackwell dňa St máj 06, 2015 11:03 am, celkom upravené 1 krát.

blackwell

Počet príspevkov : 14
Join date : 31.01.2015

Návrat hore Goto down

Elfusen - TOP EU HUNTER Empty lol

Odoslať pre Lolfusen Pi apríl 03, 2015 2:48 am

Podradné? Very Happy okej, len chcem vidieť komu by sa dačo takéto chcelo robiť...nikomu, lebo ste na to leniví Razz
Len tak ďalej Elfe, aj kvôli takýmto veciam je UR lepšia guilda.
P.S.: RoPh, váš prihláškový systém je smiešny, divím sa, že to tu máte verejne dostupné, hanbil by som sa Very Happy

Lolfusen
Anonymný


Návrat hore Goto down

Elfusen - TOP EU HUNTER Empty Re: Elfusen - TOP EU HUNTER

Odoslať pre Bjorg Pi apríl 03, 2015 1:35 pm

Vraj vypnite wowko a pozrite na kalendar  Laughing Very Happy Ja by som vam skor odporucal zapnut si real life, pretoze taketo ''vtipne vyplody'' poukazuju len na obmedzenost Rolling Eyes  Rolling Eyes  a podla mojho nazoru ich nemohol vytvorit dospely a inteligentny clovek  Idea  Teda, ak ste pubertalne decka a neviete, co so sebou, tak berem spat ofc, hormony su hormony silent . Ale na druhej strasne chapem, ze, ked nie v reale, tak aspon v hre a tu na forku sa treba ukazat  Twisted Evil RESPEKT lol! a este dakujem, za sprijemnenie dna Wink

Bjorg

Počet príspevkov : 12
Join date : 01.02.2015

Návrat hore Goto down

Elfusen - TOP EU HUNTER Empty Re: Elfusen - TOP EU HUNTER

Odoslať pre Arasaron St apríl 15, 2015 5:32 pm

Hoši odvezte ma do nemocnici já odpadniem. Very Happy Takové kktiny nedělá ani Nisiar Sodě a naopak Very Happy Chlapci z Underratted by se měli zamyslet. Redemption je super guilda a progress to jen dokazuje.

Arasaron
Anonymný


Návrat hore Goto down

Elfusen - TOP EU HUNTER Empty Re: Elfusen - TOP EU HUNTER

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.