Redemption of Phobos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Affliction / Demonology Warlock

2 posters

Goto down

Affliction / Demonology Warlock Empty Affliction / Demonology Warlock

Odoslať pre Risty Ne marec 22, 2015 6:00 pm

Nick:
armory.twinstar(.)cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Risty ,Risty - link na armory, odstraňte si prosím závorky před ". cz"

Class:
Warlock

Specializace:
Demonology/Affliction, nebo naopak. Mám hybridní gear, takže talenty měním podle typu fightu nebo nálady.

Věk:
Světem kráčím již 17 let.

Item level:
359, bohužel nosím 346 helmu.

Screen UI + Addony:
tinypic(.)com/r/2v01jf9/8 - screenshot UI v BH, podotýkám, že jsem býval horďák - goblin, tak se nedivte  affraid
Addony: DBM, Bartender, Atlas, Skada + Recount. To je asi vše z těch co jsou důležité. odstraňte si prosím závorky před ". com"
Historie hraní WoW:
Začínal jsem na WotLKu - nějaký fun server, už ani nevím jméno
Následoval Cataclysm - iCe WoW, kde jsem se dostal až k progresu HC Firelandů (kdo tam hrával, možná se známe: Eneris, Rivien)
Po iCe jsem se dostal na Twinstar(Cataclysm), kde jsem hrál několik měsíců, dostal se na slušný progres (viz níže)
V tuto chvíli jsem se vrátil na Twinstar z ofíku, konkrétně z realmu Draenor, kde jsem si odešel HC HM, normal BRF a začal progresovat mythic HM, bohužel, warlock je na WoD natolik, s prominutím, zmrvený, že je pro mě, co jsem ho hrál na Cataclymu takřka nehratelný..
Takže se opět vracím na Twinstar, kde se chci pustit sice do starých raidů, ale s funkční a neočesanou classou. Změnil jsem frakci, abych začal opravdu nanovo, snad se to vyplatilo  Smile
Guildy:
Předpokládám, že Vás zajímají jen ty Twinstáří, takže se toho budu držet, jen podotknu, že na iCe WoW jsem byl v guildě "Jezevci na Útěku", která zde, na Twinu má svojí dceřinnou guildu, a to "Jezevci se Vrací". Tolik k iCe.
Zde, na Hordě jsem byl v guildě Cynical, kde jsem dosáhl níže uvedeného progresu. Je to vlastně jediná guilda, která stojí za zmínku.

Aktivita ingame:
To záleží na tom, jestli musím dělat přípravu do školy, jsem s přítelkyní nebo zrovna zachraňuju svět odjinud, než zpoza křesla a monitoru Very Happy Ale dá se říct, že jsem aktivní denně, nejlépe od 18.00 +- do 22.00, víkendy jak kdy, když ano, tak klidně do 2 do rána.

Proč Vy?
To je jednoduché, napsal jsem na world, že hledám schopnou guildu. Po filtraci guild, co mají problém s trashem v Black Templu jsem narazil na Vás.

Proč já?
Rád bych se dostal do lepší PvE guildy, kde mohu uplatnit své schopnosti, v klidu si zahrát, pobavit se s lidma a prostě vypnout od okolního světa.

Můj PvE skill:
To se těžko definuje, snažím se ze sebe vydat co nejlepší výkon. Samozřejmě, po 35. pullu na HC Valioně jsem trošku nerudný a unavený, ale pokud se to nějak posouvá a já nemusím z nějakého důvodu končit, vesele hraju dál.

Dosažený progress:
BoT N: 4/4, HC: 1/5, s tím, že na Valioně jsme se dostali na cca 9%
BwD N: 6/6, HC: 2/6
TotFW N: 0/2, pouze zde, na Risty, jinak jsem ho byl 2/2 nespočetně krát s jinýma postavama, klidně proběhnu s Worldem, jestli je absence achievu problém. HC: 0/2
Alti:
V tuto chvíli žádní, v aucki čeká na prodej 356 warrior, se kterým jsem se dostal na stejný progres, jako s Risty (vyjma 2/6 HC BwD), tam je i achiev z TotFW. Pokud se prodá, chci si koupit šamana - resto, kterého jsem už na Twinstaru hrál a healoval více než slušně Smile

TS + Mikrofon:
Mám, poslouchám, když jsou fajn lidé, tak i mluvím. Záleží na náladě nebo momentálním playlistu Very Happy

Něco o mě:
Jsem rodilý Pražák, studuju druhák programování/web. technologie, ve volnym čase ještě dělám grafiku. Čtu, mám rád turistiku v horách, PostApo...Je toho dost Very Happy + mám slečnu, takže někdy musí jit WoW stranou, ale to snad chápete.

Risty
Anonymný


Návrat hore Goto down

Affliction / Demonology Warlock Empty Re: Affliction / Demonology Warlock

Odoslať pre Dejvoo Ut marec 24, 2015 1:05 am

Koukám, že z locka se stal priest.. takže přihláška trochu zbytečná. Poprosím o LOCK.

Dejvoo

Počet príspevkov : 7
Join date : 05.02.2015

Návrat hore Goto down

Affliction / Demonology Warlock Empty Re: Affliction / Demonology Warlock

Odoslať pre Admin St marec 25, 2015 8:05 pm

Prihláška UZAVRETÁ

Admin
Admin

Počet príspevkov : 17
Join date : 28.01.2015
Age : 30

http://redemptionop.forump.net

Návrat hore Goto down

Affliction / Demonology Warlock Empty Re: Affliction / Demonology Warlock

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.