Redemption of Phobos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avastra / dps

+2
Bjorg
Avastra
6 posters

Goto down

Avastra / dps Empty Avastra / dps

Odoslať pre Avastra Ne marec 01, 2015 4:34 am

Nick: Avastra

Classa: Death Knight

Spec: Unholy / Frost ( PVP, ešte s tým len začínam ako vedľajší projekt )

Vek: 18

Item level + odkaz na armory: 360, armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Avastra

Screen UI + vysvetlenie addonov: postimg.org/image/mgzz1gsbh/
                                                    - Dominos - najviac mi vyhovuje mať usporiadané bary pomocou tohto addonu
                                                    - OmniCC - Odpočítavanie CD
                                                    - Recount - Nech viem ako som na tom s DPS
                                                    - DBM - Nech viem čo sa blíži, aj keď naňho veľmi nepozerám Razz všimnem si to včas ale hodí sa Smile
                                                    - Bagnon - na bagy
                                                    - Elite Frame - elita okolo portrétu
                                                    - Sexy map - štvorcová mapa, vidím väčšiu plochu na minimape
                                                    - ShinyBuffs - pre mňa krajšie buffy
                                                    - Tidy Plates - zase kôli estetike Smile

História hrania wow: Hrám už 7 rokov, začínal som v PVP ale na IcE som začal PVE ktoré sa so mnou ťahá až do dnes. Môj main je DK, páči sa mi jeho štýl boja a celkovo, je to Death Knight Smile DK hram asi 4. rok, hral som skoro všetky classy no lepšie ako rogue mi nikto nepadol. Vystriedal som veľa guild a môžem o sebe povedať že viem hrať dosť dobre. Ale to neposúdim ja. Smile

Predchádzajúce guildy + dôvod odchodu: Nigga stole my Equip - guilda dobrá ale poriadne rozbehnutá, nikto neodzdravil keď som im ja pozdravil, každý nahrabané tony DKP a o itemoch sa dalo len snívať.
                                                                Variatio Delectat - Tu to bolo lepšie, ale časom začali ľudia kašľať na raidy a nedostavovali sa čo znamenalo brať z worldu. To sa odrážalo na zabitých bossoch.
                                                                Mizerové - Najlepšia v akej som bol, dlhé mesiace bola super "A" parta s dobrým kolektívom a dalo sa pekne hrať, no všetko sa zase začalo rozpadať keď prestali dochádzať na raidy ľudia, namiesto nich chodili ľudia z ostatných raid group a každý týždeň to bolo horšie a horšie, doŠtvalo ma že mi začali pripisovať viny za ich chyby a ich úmrtia v raidoch, časté nadávky za mojim chrbtom a tak podobne... skrátka hate jak hora.
                                                                Old School Brothers - guildy síce suprová no ani na jeden raid som sa nedostal lebo sa dohadovali "tajne" keď im skončil raid na TS a takto sa na ďalší týžden zaplnili miesta bez toho aby o tom ostatný vedeli.

Aktivita in game (vyhovujúci raid time): In game som vždy keď je to treba, ak sa ide raid môžem skoro stále, a raid time mi nevadí žiadny, samozrejme ale maturujem a škola je podstatná ale raidy nevynechávam, treba si od učenia oddýchnuť.

Prečo ste si vybrali guildu Redemption?: Ako som písal vyššie, ostátné nestáli za veľa pri konci, už z mizeroch som chcel podať príhlášku sem ale priateľka ma presvedčila aby som im dal šancu, miesto meeele DPS mi akoby  ( nechcem byť hrubý je to môj dobrý kamoš ) "zobral" Serratus Smile keby som šiel hneď bol by som tak kde je teraz on Smile Túto guildy som si vybral lebo raidy berie vážne, panuje disciplína, nerobia sa hlúpe chyby a určite sa poriadne progressuje. Skrátka guilda ktorú hľadám

Prečo si myslíte, že hľadáme práve vás?: Som meele DPS, môžem ponúknuť dobré DPS, failujem minimálne a  keď už, tak to nikdy nebola tak strašná chyba aby sa nedala vyriešiť v kľude a v pohode. Rýchlo sa učím keď nejakú taktku neviem. Mám chuť progressovať a rád pomôžem, poradím.

Popíšte svoj PvE skill: rýchle reflexy, talenty si myslím že naj na PVE UH DK, správne gemy, reforge, enchanty mám tak na 90% správne viem že existujú aj lepšie ale sú drahšie a ťažšie sa zháňajú no tie čo mám sú vyhovujúce, rotáciu správna, runy nedochádzajú, veľmi veľký burst ak sa podarí všetko odpáliť správne, predsa len trinkety a runa na sworde sú len šanca že sa odpália spolu Smile

Napíšte svoj dosiahnutý Cata progress raidov: BoT normal : 4/4
                                                                       Bwd normal : 6/6
                                                                       BoT HC : 1/5
                                                                       Bwd HC : 1/6
                                                                       Bh : 1/3

Alti + item level: Mám 85 rogue ale nehrám zaňho má 323 IL

Máte TS3, mikrofón, slúchatka?: Mám.

Niečo o vás: Volám sa Michal, študujem na SPŠ Strojníckej v Prešove som štvrták čiže maturujem, bývam na Slovensku pri Prešove (Kendice) je to na východnom Slovensku, mám rád srandu, medzi moje záľuby patrí wow, LoL, parkour a freerunning, počúvam metal (všetky druhy Razz ) a rád trávim čas s priateľkou Smile

Snáď so na nič nezabudol a dal sem všetko. Smile

Avastra

Počet príspevkov : 3
Join date : 28.02.2015

Návrat hore Goto down

Avastra / dps Empty Re: Avastra / dps

Odoslať pre Bjorg Ne marec 01, 2015 3:39 pm

Nazdar, unh DKcko by nebolo na skodu, len neviem, kde by sme ta natrepali (kedze G1 aj G2 ma stale meleecka co chodia pravidelne)... Predpokladam, ze chces progressovat hc(mas nato aj gear, co som pozeral armory), cize ak sa sformuje G3 na hc tak by bolo miesto, alebo, ked by niekto vypadol z G1/G2 tak by si mohol zaskocit atd... Smile Nove posily su myslim vitane. Ale, kazdopadne ja tu nie som sef, takze musia sa vyjadrit kompetentni Smile + dakto kto sa vyzna do DK Laughing
Ja som za TEST, nech vidime ako ti idu taktiky, kolko vytocis a ako ovladas svoj class Smile

Bjorg

Počet príspevkov : 12
Join date : 01.02.2015

Návrat hore Goto down

Avastra / dps Empty Re: Avastra / dps

Odoslať pre blackwell Ne marec 01, 2015 5:13 pm

Ahoj Avastra, v prvni rade mi rekni co maji vsichni s tim zakladat si postavy zacinajici na "A", za chvili bude tak plno, ze dalsi vytvorit nepude a svet se zhrouti Very Happy

No a tedka k tobe, EQ mas solidni, ostatne to prakticky kazdy v teto dobe kdyz world grupy davaji full clear vsech raidu. Kazdopadne at se na tebe podiva nekdo, kdo hraje DK a proklepne te. Osobne vidim jen celkem vysoky overhitcap, skoro 20hit ratingu navic? zkus si to nejak obhajit (v lepsim pripade rovnou doladit).

To co pises, ve svem PvE skillu, mas nizsi enchanty  a ty jsou vyhovujici. VYHOVUJICI?? ne nejsou vyhovujici, vyhovujici jsou pouze top enchanty. V dobe kdy jsou maelstromy za hubicku (o zbytku surek se ani nezminuju) jsou enchanty pouze formalitou.

Dale by mne zajimalo, jak ze jsi na tom s tim raid timem. Pises, ze by jsi byl ready vzdy ked je treba. Planuju zalozit grupu, ktera bude chodit od pondeli do patku od 02:00AM do 09:00AM, stale ti to vyhovuje? Prosim napis nejaky relevantni cas, protoze "vždy keď je to treba" je spis usmevne a utopisticke (ne realne).

Jinak co se raidu tyce, urcite Ti Tvuj "le friend" Serratus rekl, ze ani on se do raidu jako melee DPS nedostal a zustal na pozici tanka ,kvalitnich meleecek je hodne, tanku malo (hodne neboztiku, malo kameniku Very Happy ). Jak je to s tebou? Uvazujes o tom udelat si tank EQ? Umis svuj Frost offspec, pokud bude treba? Misto v Hc grupach nema nikdo zarucene, jak sneses to, ze nedosahnes kvalit lidi, kteri toci vice a na tebe se nedostane?

U te prihlasky jsem trosku skepticky, rozhodne neni na skodu objevit, co v tobe opravdu je. Na druhou stranu je zde velka sance ze se nedostanes a budes se tu trapit.


Osobne si pockam na vyjadreni dalsich lidi a vezmu jejich nazor v potaz.

Oficir oficiru Cmara.

blackwell

Počet príspevkov : 14
Join date : 31.01.2015

Návrat hore Goto down

Avastra / dps Empty Re: Avastra / dps

Odoslať pre Admin Ne marec 01, 2015 9:38 pm

Takže prvá vec, s prihláškou sa chcelo malilinko viac vyhrať, dať nejaké farbičky atď atď, ale to je len malinký detail.

Za ďalšie, by som tu veľmi rada videla odpovede a obhajobu na otázky položené nado mnou, je možné, že dosť zavážia. Uvidíme či v tvoj prospech, alebo neprospech.

A propo, je v pláne otvárať G3, no chce to step by step, sám Serratus (ako isto vieš) čaká v poradovníku na schopného tanka, aby on mohol zahviezdiť ako retrina. Tak ako bolo povedané, melee máme v túto dobu a hodinu dosť, takže ostáva otázka čo ty a tankovanie.

Zatiaľ teda ani áno, ani nie, vyjadrím sa až po tvojich odpovediach.

°°°°°° Mamka Lyllka, slečna GuMová °°°°°°

Admin
Admin

Počet príspevkov : 17
Join date : 28.01.2015
Age : 30

http://redemptionop.forump.net

Návrat hore Goto down

Avastra / dps Empty Re: Avastra / dps

Odoslať pre cknh Po marec 02, 2015 5:13 am

Ahoj

1) Proc mas asi ve 3 itemech reforgnutej EXP ? Jaky mas k tomu duvod ?? Nebo dokonce ho mas v zakladnim eqipu a nemas ho reforgnutej. + pises v popisku PVE skillu ze jsou toho soucasti i prave spravne reforge..

2) Proc nosis back mastery / dodge ?? WTF ?

3) Nosit Hearth of Rage na UHK ? Pokud by byl HC , chapu , lepsi dlouho nepadne , ale normalej ?? Proc si nekoupis Licence to Slaight ci jak se to jmenuje ?? takhle hit reforgnes do mastery a zrusis v EQ reforge do hity + constantni STR UP.

4) Nevidim ENCH v ramenou ( i aspon blbej pvpckovej , mas tam STR UP ).

5) Pocitas s tim ze se zatim do HC dostanes asi jako jen zaskok a budes si muset pockat az se otevre HC G3 ??


Nevim no , mam velice smisene pocity ..

Mas cas ve stredu 4.3. ?? Ze by jsem te klepl na TEST raid ??


Ciki - Naborar

cknh

Počet príspevkov : 7
Join date : 31.01.2015

Návrat hore Goto down

Avastra / dps Empty Re: Avastra / dps

Odoslať pre Avastra Po marec 02, 2015 7:31 pm

Okej tak ja odpoviem na otázky. Enchanty mám aké mám lebo ako som napísal ostatný sú drahé, a ak niekomu vadí že nemám 20 stats v cheste alebo 65 crit v cloaku tak to je trošku ubohé. Mám vo Wristoch 50 haste, 4x lacnejšie ako 50 str, ano chcel som ho tam dať ale až do HC verzie nebudem trepať max enchanty do normal EQ za tisíce goldov keď viem že mi postačujú čo mám a točím. Raid time: mal som na mysli normálny raid time od 17+- do tej 1-2 raná max. ako si možno vážený pán nevšimol maturujem a reba sa mi učiť ale on asi videl len veci ohľadov WoW, treba čítať celé kámo ono ti to potom dá úplne iný význam ta veta a nemusíš písať hovadiny. Moj frost skill, hral som rok frosta lebo mi prišiel jednoduchý a začínal som z DK, viem ho hrať a ako som zase napísal, začinam s ním PVP, nie že s ním začínam celkovo. Tanka nechodím, keby som šiel tanka napísal by som že som dps/tank nie len dps, zase nevšímavosť a dokoávanie k odpovedi ktorá tam je. K ďalšiemu komentu: prihláška je stručná a sú tam veci aké tam majú byť, není to beletrizovaný životopis o tom ako som vyrastal a ako hrám wow, žiadne "farbičky niesu nutné. ja som za text stručný a k veci. Napísal som že Seratus ide ako DPs lebo som v tom bol, nevedel som že chodí tanka. Tretí komentár: S tým EXP mas pravdu nebol som si isty ale zmenim to overil som si to u viacerych ludi a zmenim to. ale dalej, cloak mam taky lebo mi nechce padnut z Bot odkedy tu hram ani raz nepadol... pravda mohol som si kupit ten za VP aj si sporim lebo som kupil boty... ale tu mas dovod. nosim hearth of rage lebo je to niekolko nasobne lepsie ako ten license, s kombinaciu crushing weight... top az do DS... vdaka tykto itemom pretacam tych looserov co maju 5 HC itemov a su podomnou o 3 litre DPS. V ramenach mam uz niekolko mesiacov 50 str 25 crit. tu mate odpovede od srdca >| a dam sem aj farbicku >| albino cherry farao rendeer queen flower afro elephant

Avastra

Počet príspevkov : 3
Join date : 28.02.2015

Návrat hore Goto down

Avastra / dps Empty Re: Avastra / dps

Odoslať pre blackwell Po marec 02, 2015 9:32 pm

Prihlaska slouzi jako Tvoje vizitka. Je to nas prvni pohled na to, jaky jsi, co umis a hlavne jak umis pruzne reagovat (charakter). Nemysli si, ze tu nekdo bude cist mezi radky a hledat buhvijake kontexty. Jelikoz tu jsou nase otazky, presne tak to dopadlo. Byvat se rozepsat, nebylo by nic z toho.

Zde me zarazi Tva reakce, uz na prvni pohled jsi dost ofensivni na lidi, s kteryma budes (pokud se tak stane) travit budouci chvile ve wow. Nevim, jestli jsi pouze vykrocil spatnou nohou, ale takove lidi tady opravdu nechceme:

1) nemas potrebu byt top, protoze tvuj skill je "postacujici"

2) nevyjadris se jasne a nasledne se diky tomu citis urazene

3) nemas zajem se prizpusobit pozadavkum guildy

4) evidentne nemas smysl pro humor (mozna jen pro nas humor? i tak je to duvod)

3) a v poslednim bode mi prijdes jako clovek, ktery neprizna chybu



Takze na prvni pohled Te v guilde opravdu nechci, kazdopadne je to pouze jeden hlas z mnoha. Pocitej si na prstech, jak se vyjadri ostatni a treba Ti to vyjde Very Happy

Za mne  >>> NE <<<.

blackwell

Počet príspevkov : 14
Join date : 31.01.2015

Návrat hore Goto down

Avastra / dps Empty Re: Avastra / dps

Odoslať pre Avastra Po marec 02, 2015 9:46 pm

Netreba čítať vôbec medzi riadky, všetko tam bolo len to tam nebol od slova do slova napísané. Nikdy to nebolo nutné napísať tak aby tomu rozumelo každé malé decko. Ďalej ti môžem od srdca povedať že toto nebolo vôbec ofenzívne, prečítaj si to ešte raz s kľudným hlasom ako keby som ti to vravel normálne nie naštvano. Moje vyjadrovanie bolo také aby ho pochopil človek ktory nepotrebuje všetko na taniery pod nos čo ako vidím tuna potrebujete. Nie nemám zmysel pre váš humor aj keď tu žiadny nebol... A chybu si priznám... ak si si všimol len si nepriznám názor človeka ktorého názor je zlý.. a myslí si to len on sám... Smile

Avastra

Počet príspevkov : 3
Join date : 28.02.2015

Návrat hore Goto down

Avastra / dps Empty Re: Avastra / dps

Odoslať pre Dejvoo Ut marec 03, 2015 1:28 am

PROTI

Jak už padlo v předchozích příspěvcích - kvalitních melee máme více než dost. To je hlavní důvod, proč jsem proti. Na HC raidy by ses v nejbližší době asi nedostal a podle tvých svérázných reakcí to vypadá, že bys s tím měl celkem problém. Každopádně na mě působíš jako lehce konfliktní člověk, což v raidu nepotřebuji. Bojím se, že přijmout tě by pro nás v budoucnu znamenalo víc škody a nervů než užitku.

Dejvoo

Počet príspevkov : 7
Join date : 05.02.2015

Návrat hore Goto down

Avastra / dps Empty Re: Avastra / dps

Odoslať pre Admin Ut marec 03, 2015 1:14 pm

Takže, po prečítaní tvojej reakcie som bola sklamaná, očakávala som od teba trochu viac, no nech si predstavím k tvojmu textu akýkoľvek tón a bla bla bla, pôsobíš na mňa ako človek, ktorému, keď sa niečo vytkne hodí sa o zem a začne búchať pästičkmi. A toto sme dokázali urobiť len pár otázkami, nechcem ani vidieť čo by bolo na raide. Leave raidu, guildy?

Ako taký si neprispôsobivý, tým pádom si sa ukázal ako nepoužiteľný. (nepotrebujeme človeka, ktorý si bude hrabať na svojom piesočku) Bohužiaľ títo slepí páni a dámy rozhodujú o tvojom prijatí / neprijatí. Ak sa chceš niekam dostať, a dáš si už námahu s tým, že tu prihlášku píšeš, tak ju dotiahni do konca. Irónia a sarkazmus v tomto prípade nebola vhodná.

Možno máš pocit, že sme skupina nerdíkov, ktorá nemá vlastný život, no bohužiaľ ťa budem musieť sklamať.

Takže výsledný verdikt: PROTI

Admin
Admin

Počet príspevkov : 17
Join date : 28.01.2015
Age : 30

http://redemptionop.forump.net

Návrat hore Goto down

Avastra / dps Empty Re: Avastra / dps

Odoslať pre cknh St marec 04, 2015 3:38 am

Dle toho co ctu a vse co jsem si o tobe zjistoval , to nevypada dost dobre.

Misto toho aby ses nejakym zpusobem ukazal atd , a fakt projevil zajem o guildu , tak tady jedes ofenzivu. Otazky co tady padly byly prave smerovane smerovane na tvoje reakce a ty si je nezvlad Smile

Timko odkladam prihlasku do neprijatych a GL nekdy jinde.


S pozdravem Ciki.

cknh

Počet príspevkov : 7
Join date : 31.01.2015

Návrat hore Goto down

Avastra / dps Empty Re: Avastra / dps

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.